Jedna cesta znamenala vše

Krása je tam, kde ji nečekáme

Jedna cesta znamenala vše

Kdo jsme a proč to děláme?

  • Jsme Jaroslav a Petra, partneři a majitelé firmy Global Interio. Jsme nadšenci do designu, nábytku a rádi pomáháme našim klientům vytvořit si krásný a útulný domov.
  • Rodinná firma Global Interio, která působí na českém trhu od roku 2005. Začali jsme jako malý obchod s nábytkem z Indie, ale postupem času jsme se rozrostli do větší firmy, která nabízí obrovské množství nábytku v designovém provedení i v provedení klasické Indie a  bytových doplňků. 
  • Věříme, že každý si zaslouží mít krásný domov, bez ohledu na svůj rozpočet. Proto nabízíme širokou škálu nábytku a bytových doplňků za výhodné ceny.

Jsme jediní v České republice a na Slovensku, kteří nabízejí zakázkovou výrobu z manga, akátu a palisandru na míru. Pokud máte specifické požadavky na velikost, tvar nebo materiál nábytku, jsme vám schopni vyrobit nábytek přesně podle vašich představ.

Děláme věci s láskou, energií a odhodláním. Jsme přesvědčeni, že náš nábytek a bytové doplňky vám pomohou vytvořit útulný a krásný domov, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a představám.

Vždy jsme se snažili najít něco nového a jedinečného pro naše klienty. Proto jsme začali navštěvovat Indii a hledat tam zajímavé produkty, které by se u nás neprodávaly. Začali jsme také vytvářet vlastní design nábytku a bytových doplňků.

V Indii jsme si zamilovali místní kulturu a lidi. Vše, co hledáme a vybíráme, děláme s pečlivostí a láskou.

V průběhu let jsme se museli několikrát odrazit ode dna a začít od začátku. Ale vždy jsme se nevzdávali a vždy jsme se snažili zlepšovat.

Dnes jsme hrdí na to, že jsme jednou z předních firem na trhu s nábytkem a bytovými doplňky z Indie. Nabízíme širokou škálu produktů za výhodné ceny.

Jsme přesvědčeni, že náš nábytek a bytové doplňky vám pomohou vytvořit útulný a krásný domov.

Jaroslav a Petra
Novinky a zajímavosti, které by Vám neměli uniknout.

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat novinky či zajímavé produkty z naší výroby a aktuální trendy v bydlení.